Przełącznik Nav

Kim jesteśmy

BALTICAD Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2014 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku przy ul. Limbowej 23. Oprócz biura posiadamy własny magazyn, w którym znajduje się ponad milion elementów elektronicznych. Jesteśmy firmą dystrybucyjną obecną na rynku telemetrii, przemysłu elektronicznego i energetycznego, lotniczego, medycznego oraz motoryzacyjnego w Polsce i za granicą. Oferujemy szeroką gamę elementów elektronicznych, dzięki czemu mogą Państwo znaleźć wszystkie potrzebne elementy w jednym miejscu. Specjalizujemy się w sprzedaży i doradztwie technicznym w zakresie komputerów przemysłowych, systemów serwerowych, dysków SSD, pamięci SLC i pamięci DRAM. Posiadamy szerokie portfolio modułów bezprzewodowych, rozwiązań Internet of Things (IoT) oraz Machine-to-Machine (M2M), anten GSM, UMTS, LTE, WiFi, Bluetooth, ZigBee, GPS, GLONASS, LoRa i wiele innych. Naszą ofertę uzupełniają akcesoria radiowe, układy scalone, złącza, czujniki, przetworniki, przekaźniki, kable, przewody, kondensatory, moduły, zasilacze, pamięci masowe, rezystory, tranzystory, baterie, akumulatory i wiele innych podzespołów elektronicznych. Firma BALTICAD Sp. z o.o. oferuje dedykowane rozwiązania do aplikacji: telemetria, automotive, automatyka przemysłowa, zdalny monitoring oraz urządzenia medyczne. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakresie projektowania i optymalnego doboru systemów, komponentów, narzędzi i innych zagadnień.

BALTICAD Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem firm KONTRON, THALES (dawniej GEMALTO), INNODISK, JC Antennas, MUP Connectors w Polsce oraz partnerem Panorama Antennas.

Corocznie uczestniczymy w licznych targach branżowych, zarówno w kraju jak i za granicą.

W świecie, w którym technologie bezprzewodowe stają się coraz bardziej zaawansowane i obecne w naszym życiu, BALTICAD Sp. o.o. wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniając kompleksowe rozwiązania, które zaspakajają potrzeby najbardziej wymagających.

NASZA HISTORIA

2019
2018
2017
2016
2015
2014
2012

Darmowa wysyłka

dla zamówień już od 300zł!

Bezpieczne płatności

Zapłacisz przez Przelewy24.

Kupujesz, ale nie płacisz

Bo płacisz później.