Przełącznik Nav

OPIEKA HANDLOWCA

Obsługa firm przez Przedstawicieli Handlowych.

WSPARCIE TECHNICZNE

Profesjonalne doradztwo w zakupach.

Mini Uchwyt samochodowy rotacyjny 360 st. czarny

Mini Uchwyt samochodowy rotacyjny 360 st. czarny

Yanosik GTR - antyradar z ekranem dotykowym

499,00 zł 405,69 zł
Na zamówienie. Wysyłka w 4 dni
Kod produktu:
YANOSIK-GTR
Brak produktu na stanie

Yanosik GTR to nowoczesny system wzajemnej wymiany informacji pomiędzy kierowcami.

Poinformuje Cię o zbliżających się kontrolach prędkości, wypadkach czy remontach drogowych.

System na bieżąco zbiera i poddaje weryfikacji informacje z polskich dróg. Posiada system antyspamowy, dzięki czemu do kierowców trafiają wyłącznie istotne informacje.

Yanosik GTR wyposażony jest w 2,4'', czytelny, kolorowy wyświetlacz. Pokazywane są na nim m. in. prędkość z jaką jedzie kierowca, zgłoszenia w formie graficznej oraz liczba użytkowników online.

STREFY PARKINGOWE

Od dziś nie musisz wysiadać z samochodu, żeby dowiedzieć się czy przebywasz w strefie płatnego parkowania, czy w danych godzinach obowiązują opłaty i ile wynoszą.

ECODRIVING

Stosowanie się do zasad ekojazdy pozwala zaoszczędzić do 20% zużywanego paliwa. Yanosik GTR został wyposażony we wskaźnik ekojazdy, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco monitorować swój styl jazdy.

ŁATWE PODŁĄCZENIE

Podłącz kabel zasilający do gniazda zapalniczki i korzystaj. Urządzenie od razu jest gotowe do pracy. Wbudowana bateria pozwala na pracę również przy chwilowych brakach zasilania.

DOSTĘPNY NA MOTOCYKL

Jeśli jesteś fanem dwóch kółek to nic nie stoi na przeszkodzie by używać Yanosika GTR. Dzięki fizycznym klawiszom można go obsługiwać w rękawiczkach.

INTUICYJNY I ERGONOMICZNY

Yanosik GTR posiada sześć fizycznych, podświetlanych klawiszy co sprawia, że obsługa urządzenia jest przyjemna i nieskomplikowana.

Specyfikacja:

·         2,4” (320x240 pikseli)

·         Rozmiary: 59mm x 100mm x 17mm

·         Wbudowany odbiornik GPS

·         Wbudowany moduł GPRS

PŁAĆ WYGODNIE ZA PRZEJAZDY NA AUTOSTRADACH

Aplikacja Y24 została wzbogacona o nową fukcję "Yanosik Pay!". Usługa ta we współpracy z systemem autopay umożliwia automatyczne opłacenie przejazdów autostradami, bez konieczności czekania na bramkach. Fukcja ta dostępna jest na wszystkich bramkach na A1 oraz A4 Kraków - Katowice.